Przeglądaj poprzez

Ranking najlepszych kont osobistych – styczeń 2019

W styczniu chcę przedstawić ranking TOP7 kont osobistych, który został stworzony w oparciu o koszty prowadzenia rachunku i opłat za kartę płatniczą. Choć tylko jedno z nich jest w pełni darmowe, to do ich zalet można zaliczyć informację, że żadne z wymienionych niżej kont nie wymaga opłat za prowadzenie rachunku. Gorzej jednak przedstawia się sytuacja w przypadku kart płatniczych i wypłat z bankomatów krajowych.

Konta z podium, a właściwie drugie i trzecie, ponieważ pierwsze jest darmowe, posiadają prowizje za wypłaty z bankomatów. Idea Bank oferuje 1% opłaty od 6. i kolejnej wypłaty w miesiącu, zaś BGŻ BNP Baribas wnosi opłatę w wysokości 5 złotych za wypłaty z bankomatów obcych i nie mających nic wspólnego z danym bankiem.

Tuż poza podium uplasował się Raiffeisen Polbank, który każdorazowo pobiera za wypłaty 6 złotych i 3 złote miesięcznie, jeśli w danym okresie nie dokonano żadnej płatności kartą. Należy jednak wspomnieć, że bank ten posiada też inne oferty kont, z czego tylko ta jest najlepsza.

Ranking prezentuje się następująco:

1. Nest Konto (Nest Bank)

2. Konto Idealne (Idea Bank)

3. Konto Optymalne (Bank BGŻ BNP Paribas)

4. Wymarzone Konto Osobiste (Raiffeisen Polbank)

5. Konto Inteligo (Inteligo)

6. eKonto Standard (mBank)

7. Konto w Pełni (Eurobank)

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *