Przeglądaj poprzez

Ranking Kont Osobistych – wrzesień 2017

W dzisiejszej rzeczywistości z uwagi na ogromną różnorodność i całą masę ciekawych ofert, nawet wybór konta osobistego w banku może stanowić dla wielu osób naprawdę ogromny problem. Okazuje się, że nie wszystkie konta są takie same – niektóre są w pełni płatne, inne jedynie w części, a jeszcze inne są praktycznie darmowe i dodatkowo oferują cały szereg ciekawych bonusów. Jak zatem wybrać takie konto osobiste, które najlepiej spełni wszystkie nasze oczekiwania? Najlepszej posłużyć się poniższym rankingiem, który prezentuje 10 najciekawszych ofert, jakie banki skierowały do swoich klientów w miesiącu wrześniu 2017.

Ranking kont osobistych – wrzesień 2017:

10. Alior Bank – dobre konto internetowe z możliwością płacenia za pomocą Blik
9. BZ WBK – bank oferuje możliwość zwolnienia z opłaty pod warunkiem spełnienia określonych warunków
8. PKO BP – sieć ponad 3000 bankomatów dostępna dla klientów całkowicie za darmo na terenie całego kraju
7. Millenium Bank – możliwość darmowego konta pod warunkiem stałych wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł/mc; dodatkowo otrzymanie premii do 150 zł za aktywne używanie konta
6. Raiffeisen Bank – konto darmowe, jednak istnieje konieczność opłacania karty debetowej
5. Inteligo – najlepsze konto internetowe w zestawieniu
4. BGŻ BNP Paribas – darmowe prowadzenie rachunku oraz bezpłatna jego obsługa
3. ING Bank Śląski – godne zaufania konto z Lwem oraz możliwość uzyskania premii w wysokości do 1100 zł za założenie konta, a następnie polecenie produktu innym osobom
2. mBank – korzystne konto z darmową kartą pod warunkiem spełnienia określonych przez bank warunków; możliwość zwrotu nawet do 650 zł!
1. Nest Bank – całkowicie darmowe konto, które zostało idealnie dopasowane do wymagań klientów, a dodatkowo oferuje ciekawe lokaty, konto oszczędnościowe oraz premię do 200 zł dla beneficjentów programu 500 plus!

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *