Przeglądaj poprzez

Ranking kont osobistych – listopad 2017

Oto mój ranking kont osobistych w listopadzie 2017 r .:

1. Nest Bank – Nest Konto

Konto jest bezwarunkowo bezpłatne. 0 PLN za usługi, karty i przelewy. Dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce. Konto oszczędnościowe 2,25% i depozyt 4%.

2. ING Bank Śląski – Konto Direct

Dostajemy promocyjne konto online za 0 zł. Bezpłatna karta bankomatowa i bankomaty. Otrzymujemy też dodatek w wysokości 100 zł za otwarcie konta.

3. Idea Bank – Konto Idealne

Idealne konto bez opłat. Darmowa karta i obsługa konta. Bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce. Dla tego korzystne oprocentowanie.

4. mBank – eKONTO.

Konto promocyjne z kartą za 0 zł. Darmowe bankomaty przy wypłatach powyżej 100 zł. Dostajemy też liczne kupony i zwrot w wysokości 650 zł za wydatki.

5. Eurobank – konto Active

Konto i karta za 0 zł, gdy rachunek jest regularnie zasilany, a transakcje opiewają na ustalone kwoty. Mamy bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce.

6. BNP Paribas – Rachunek optymalny

0 PLN za prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej i korzystanie z bankomatów BGN BNP Paribas i Planet Cash. Jako nowi klienci dostajemy nawet do 300 złotych na płatności mobilne.

7. Alior Bank – konto internetowe

Bezpłatna obsługa konta i karta debetowa podczas dokonywania transakcji bezgotówkowych za min. 300 złotych na miesiąc. Bezpłatny dostęp do bankomatów i bonusów dla aktywnych klientów.

8. Bank Zachodni WBK – Konto jakie chcę

Konto i karta za 0 zł. Bezpłatne wypłacimy ze wszystkich bankomatów, jeżeli mamy mniej, niż 26 lat.

9. Konto bankowe Millennium 360 °

Bezpłatne konto, karta i wszystkie bankomaty w Polsce, pod warunkiem spełnienia kilku wymagań. Konto oszczędnościowe 2,5%.

10. Deutsche Bank – konto dbNET

0 PLN za opłaty do końca 2017 roku. Bezpłatne bankomaty w kraju i na świecie. Do końca 2018 r oprocentowanie wynosi 1,3%. Premia powitalna w wysokości 3%.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *