Przeglądaj poprzez

Ranking kont osobistych – listopad 2017

Oto mój ranking kont osobistych w listopadzie 2017 r .:

1. Nest Bank – Nest Konto

Konto jest bezwarunkowo bezpłatne. 0 PLN za usługi, karty i przelewy. Dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce. Konto oszczędnościowe 2,25% i depozyt 4%.

2. ING Bank Śląski – Konto Direct

Dostajemy promocyjne konto online za 0 zł. Bezpłatna karta bankomatowa i bankomaty. Otrzymujemy też dodatek w wysokości 100 zł za otwarcie konta.

3. Idea Bank – Konto Idealne

Idealne konto bez opłat. Darmowa karta i obsługa konta. Bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce. Dla tego korzystne oprocentowanie.

4. mBank – eKONTO.

Konto promocyjne z kartą za 0 zł. Darmowe bankomaty przy wypłatach powyżej 100 zł. Dostajemy też liczne kupony i zwrot w wysokości 650 zł za wydatki.

5. Eurobank – konto Active

Konto i karta za 0 zł, gdy rachunek jest regularnie zasilany, a transakcje opiewają na ustalone kwoty. Mamy bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce.

6. BNP Paribas – Rachunek optymalny

0 PLN za prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej i korzystanie z bankomatów BGN BNP Paribas i Planet Cash. Jako nowi klienci dostajemy nawet do 300 złotych na płatności mobilne.

7. Alior Bank – konto internetowe

Bezpłatna obsługa konta i karta debetowa podczas dokonywania transakcji bezgotówkowych za min. 300 złotych na miesiąc. Bezpłatny dostęp do bankomatów i bonusów dla aktywnych klientów.

8. Bank Zachodni WBK – Konto jakie chcę

Konto i karta za 0 zł. Bezpłatne wypłacimy ze wszystkich bankomatów, jeżeli mamy mniej, niż 26 lat.

9. Konto bankowe Millennium 360 °

Bezpłatne konto, karta i wszystkie bankomaty w Polsce, pod warunkiem spełnienia kilku wymagań. Konto oszczędnościowe 2,5%.

10. Deutsche Bank – konto dbNET

0 PLN za opłaty do końca 2017 roku. Bezpłatne bankomaty w kraju i na świecie. Do końca 2018 r oprocentowanie wynosi 1,3%. Premia powitalna w wysokości 3%.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *