Przeglądaj poprzez

Ranking kart kredytowych na luty 2019

Dla osób poszukujących najlepszej karty kredytowej, poniżej przedstawiam ranking kart kredytowych na luty 2019.

1. Karta kredytowa City Simplicity (City Handlowy). Osoba wnioskująca o kartkę kredytową, powinna być zatrudniona na umowę o pracę lub umowę zlecenie od minimum 3 miesięcy i wykazywać dochód netto nie mniejszy niż 1 200,00 zł. Wysokość spłaty minimalnej na karcie wynosi 3,42% jej zadłużenia, jednak nie mniej niż 30 zł.

2. Karta Kredytowa Mastercard Standard, oferowana przez Bank BGŻ BNP Paribas. Okres bezodsetkowy na karcie wynosi 56 dni. Maksymalny limit kredytowy, to 30 000,00 zł. W przypadku potrzeby wyrobienia karty dodatkowej, klient nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat.

3. Karta Kredytowa Millennium Alfa/Impresja, oferowana przez Bank Millennium. Okres bezodsetkowy na karcie wynosi 51 dni. Maksymalny limit kredytowy to 100 000,00 zł. Wysokość spłaty minimalnej wynosi 5% wartości zadłużenia na karcie. Za przekroczenie limitu na karcie kredytowej, bank nie pobiera dodatkowych opłat. W przypadku chęci wyrobienia przez użytkownika karty dodatkowej, nie ponosi on z tego tytułu żadnych opłat.

4. Karta Kredytowa 1 2 3, oferowana przez Santander Bank Polska S.A. Bonus za korzystanie z tej karty jest taki, że użytkownik może otrzymać nawet do 760 zł zwrotu moneyback w ciągu roku. Oprocentowanie karty wynosi 10% w skali roku. Wysokość spłaty minimalnej wynosi 3% wartości zadłużenia, nie mniej jednak niż 50 zł.

5. Karta Kredytowa MasterCard Travel, oferowana przez T-Mobile Usługi Bankowe. Możliwość korzystania z długiego okresu bezodsetkowego, który wynosi 59 dni. Maksymalny limit kredytowy na karcie wynosi 80 000,00 zł. Wysokość spłaty minimalnej zadłużenia na karcie wynosi 6% wartości zadłużenia, nie mniej niż 10 zł. Za przekroczenie limitu na karcie bank nie pobiera opłat.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *