Przeglądaj poprzez

Porównanie kont osobistych – 20. października 2018 rok

Poszukują Państwo konta najlepiej odpowiadającego Państwa potrzebom? Na blogu regularnie publikuję rankingi najbardziej atrakcyjnych ofert bankowych. W poniższym wpisie przedstawiam najlepsze konta osobiste – zestawienie z dnia 20.10.2018 r.

1)Nest Konto – Nest Bank

Konto jest idealne dla wszystkich, którzy poszukują prostego, darmowego konta bez żadnych warunków do spełnienia i ukrytych opłat. (Nic nie zapłacimy za konto, kartę, przelewy ani bankomaty).

2)eKonto – MBank

Zakładając EKonto w Mbanku możemy zdobyć nawet 160 zł zwrotu za zakupy kartą i poprzez Blik. Konto jest bezpłatne, za kartę zapłacimy 4 zł miesięcznie w przypadku, jeśli w poprzednim miesiącu dokonano pięć transakcji bezgotówkowych.

3)Konto Direct – ING Bank Śląski

Zakładając Konto Direct w ING Banku Śląskim jako nowi klienci możemy odebrać 140 zł premii pieniężnej.

4)Konto 360 – Bank Millenium

Konto jest bezpłatne, jeżeli wpływy w danym miesiącu przekroczą 1000 zł i wykonamy jedną transakcję bezgotówkową, w przeciwnym razie będziemy musieli zapłacić 8 zł za prowadzenie konta i 7 za kartę.

5)Konto Optymalne – BGŻ BNP Paribas

Konto i karta są bezpłatne, za wypłaty z bankomatów innych banków zapłacimy 5 zł.

6)Konto Osobiste Usługi Bankowe T-Mobile

Warto zwrócić uwagę na to konto, gdyż zakładając je możemy liczyć na darmowe wypłaty pieniędzy z bankomatów w Polsce i na całym świecie. Konto jest darmowe, opłata za kartę wynosi 6 zł w przypadku jeśli nie wykonamy transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 200 zł.

7)Konto Inteligo

Konto jest darmowe, za kartę zapłacimy 4 zł miesięcznie, jeżeli w poprzednim miesiącu nie wykonamy transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 99,99 zł

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *