Przeglądaj poprzez

Porównanie kont osobistych – 20. października 2018 rok

Poszukują Państwo konta najlepiej odpowiadającego Państwa potrzebom? Na blogu regularnie publikuję rankingi najbardziej atrakcyjnych ofert bankowych. W poniższym wpisie przedstawiam najlepsze konta osobiste – zestawienie z dnia 20.10.2018 r.

1)Nest Konto – Nest Bank

Konto jest idealne dla wszystkich, którzy poszukują prostego, darmowego konta bez żadnych warunków do spełnienia i ukrytych opłat. (Nic nie zapłacimy za konto, kartę, przelewy ani bankomaty).

2)eKonto – MBank

Zakładając EKonto w Mbanku możemy zdobyć nawet 160 zł zwrotu za zakupy kartą i poprzez Blik. Konto jest bezpłatne, za kartę zapłacimy 4 zł miesięcznie w przypadku, jeśli w poprzednim miesiącu dokonano pięć transakcji bezgotówkowych.

3)Konto Direct – ING Bank Śląski

Zakładając Konto Direct w ING Banku Śląskim jako nowi klienci możemy odebrać 140 zł premii pieniężnej.

4)Konto 360 – Bank Millenium

Konto jest bezpłatne, jeżeli wpływy w danym miesiącu przekroczą 1000 zł i wykonamy jedną transakcję bezgotówkową, w przeciwnym razie będziemy musieli zapłacić 8 zł za prowadzenie konta i 7 za kartę.

5)Konto Optymalne – BGŻ BNP Paribas

Konto i karta są bezpłatne, za wypłaty z bankomatów innych banków zapłacimy 5 zł.

6)Konto Osobiste Usługi Bankowe T-Mobile

Warto zwrócić uwagę na to konto, gdyż zakładając je możemy liczyć na darmowe wypłaty pieniędzy z bankomatów w Polsce i na całym świecie. Konto jest darmowe, opłata za kartę wynosi 6 zł w przypadku jeśli nie wykonamy transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 200 zł.

7)Konto Inteligo

Konto jest darmowe, za kartę zapłacimy 4 zł miesięcznie, jeżeli w poprzednim miesiącu nie wykonamy transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 99,99 zł

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł
Twoja ocena: brak
Ocena: 5 - 1 głos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *