Przeglądaj poprzez

Najkorzystniejsze oferty kont osobistych (luty 2019)

Przed wyborem konta osobistego dobrze jest poznać aktualnie dostępne korzyści. Przygotowałem ranking siedmiu najlepszych ofert (luty 2019) – dzięki niemu podjęcie ostatecznej decyzji będzie o wiele prostsze.

1. Konto Direct od ING gwarantuje 140 zł za otworzenie rachunku. Plusem jest również wysokie oprocentowanie lokaty (2,5%). Osoby, które nie ukończyły 18 lat mogą korzystać z karty zupełnie za darmo. Bezpłatną kartę otrzymuje się również w przypadku realizacji transakcji bezgotówkowych o wartości minimum 300 zł/mies. lub 200 zł/mies. (osoby do 26 roku życia).

2. Konto osobiste eKonto od mBank to 140 zł premii na start. Prowadzenie rachunku jest darmowe. Opłata za kartę wynosi 4 zł lub 0 zł (w przypadku minimum 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu).

3. Nest Konto od Nest Bank to darmowe bankomaty w całej Polsce. Wielką zaletą jest korzystne oprocentowanie konta oszczędnościowego (4%). Opłata za kartę również wynosi 0 zł.

4. Konto Optymalne od BGŻ BNP Parabis to nawet 320 zł premii za otworzenie rachunku. Karta płatnicza oraz prowadzenie konta jest całkowicie darmowe. Plusem są również bezpłatne przelewy.

5. Konto 360 od Millennium Bank zapewnia lokatę oszczędnościową oprocentowaną na poziomie 2,7 %. Wypłaty z bankomatów w całej Polsce są darmowe (w przypadku wpływów minimum 1000 zł miesięcznie oraz jednej transakcji bezgotówkowej).

6. Konto za zero od PKO Bank Polski to darmowe wypłaty z bankomatów należących do sieci PKO. Karta płatnicza jest darmowa w przypadku zrealizowania transakcji bezgotówkowych o wartości minimum 300 zł miesięcznie. W innym przypadku kosztuje ona 8 zł.

7. Konto Przekorzystne od Bank Pekao to szereg korzyści dla osób, które nie ukończyły jeszcze 26 roku. Otrzymują one bezwarunkowo darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce. Ponadto nie ponoszą one dodatkowej opłaty za posiadanie karty płatniczej.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *