Przeglądaj poprzez

Konto Optymalne z bonusem

Konto Optymalne z bonusem to oferta banku BGŻ BNP Paribas. Inaczej rzecz biorąc, jest ono podstawową wersją konta osobistego, której promocja przewiduje nawet w sumie 200 złotych premii dla nowych klientów.

Promocja Konta Optymalnego z bonusem składa się z trzech części, które muszą spełnić nowi klienci. Pierwsza z nich umożliwia uzyskanie 50 złotych po założeniu konta w trakcie promocji oraz aktywowaniu aplikacji mobilnej GOmobile do 31 marca 2019 roku. Druga część to kolejne 50 złotych, które klienci mogą dostać po wykonaniu w kwietniu 2019 roku co najmniej pięciu przelewów zlecanych w bankowości elektronicznej, na przykład w GOmobile lub Pl@net. Należy jednak wspomnieć, że nie mogą to być przelewy zlecone przez link, na przykład PayU, BLIK oraz przelewy natychmiastowe. Oprócz tego, klienci muszą zapewnić sobie także wpływy na co najmniej tysiąc złotych na konto.

Trzecia, a zarazem ostatnia część przewiduje 100 złotych premii, które klienci mogą dostać w maju, jeśli spełnią te same warunki, jak w kwietniu.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *