Przeglądaj poprzez

Jakie konto osobiste na start? – ranking: lipiec 2018

Wybierając najlepsze konto osobiste w lipcu 2018 warto wziąć pod uwagę poniższe zestawienie. Sporządzony przeze mnie raport z pewnością ułatwi podjęcie decyzji.

1. Konto 360 Millenium Bank oferuje nam szereg interesujących korzyści. Przede wszystkim wszystkie wypłaty z bankomatu (zarówno krajowe, jak i zagraniczne) są całkowicie za darmo. Ponadto w przypadku płatności BLIK lub kartą otrzymujemy zwroty gotówki. Na start otrzymujemy lokatę na poziomie 2,5%. Plusem jest również rozbudowany panel obsługi, a także dostęp do aplikacji mobilnej. Konto oszczędnościowe jest relatywnie dobrze oprocentowane (0,8-2,5%). 

2. Drugie miejsce należy do eKonto Standard mBank. Każdy klient otrzymuje sporą ilość przydatnych udogodnień. Nie każdy bankomat jest darmowy, jednak w Polsce znajdziemy naprawdę masę punktów, gdzie wypłacimy pieniądze za darmo. Atutem jest również premia w wysokości 650 zł (zwrot za zakupy BLIKIEM lub AndroidPay). Panel klienta jest intuicyjny i prosty w obsłudze.

3. Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas to 0 zł za prowadzenie konta i posiadanie karty, niezależnie od sytuacji. Nie z każdego bankomatu wypłacimy gotówkę za darmo, jednak jest to możliwe w ponad 4000 punktach w Polsce. Premia za płatności BLIKIEM wynosi tutaj 150 zł. 

4. Czwarte miejsce w rankingu zajmuje Konto Direct ING Bank Śląski. Wypłaty z wszystkich bankomatów są całkowicie za darmo. Za założenie konta otrzymujemy bonus w wysokości 100 zł. Ponadto mamy do dyspozycji narzędzie ułatwiające zarządzanie budżetem.

5. Nest Konto to świetna opcja dla osób, które interesuje bezwarunkowo darmowe konto z kartą. Dodatkowym atutem jest ogromna sieć bankomatów, gdzie można wypłacać pieniądze za darmo. Każdy klient ma dostęp do nowoczesnych płatności.

6. Konto Activ Eurobank to darmowe bankomaty w całej Polsce. W przypadku płatności za wypoczynek, podróże, czy też sport otrzymujemy zwrot w wysokości 5%. Wykonanie przelewu ekspresowego kosztuje jedynie 3 zł.

7. Konto za zero PKO BP to możliwość wykonywania przelewów ekspresowych 24/7. Jest to bardzo korzystna oferta dla beneficjentów 500+, którzy mogą liczyć na niższe opłaty.

8. Kolejne miejsce w rankingu zajmuje Konto Inteligo, które jest całkowicie darmowe. W przypadku płatności przez aplikację iPKO otrzymujemy zwrot w wysokości 20%.

9. Konto Przekorzystne to całkiem wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe (2,7%). Dwa razy w miesiącu możliwa jest darmowa wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce.

10. T-Mobile Konto Bankowe to wygodny dostęp do obsługi klienta za pomocą aplikacji mobilnej. Proste zarządzenia budżetem. Brak wymogu posiadania regularnych wpływów na konto.

Paweł

Paweł

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, mam nadzieję że okazał się on dla Ciebie przydatny.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *